КМДА Київська міська державна адміністрація
Офіційний інтернет-портал


12 вересня 2014

Міська влада закликає долучитися до збору коштів на доукомплектування медичним обладнанням «швидких» для зони АТО

Міська влада започатковує партнерство з волонтерською організацією «Міжнародний благодійний фонд «Хелп-Юкрейн». Про це повідомив заступник голови КМДА Михайло Радуцький.

«Ми розпочинаємо співпрацю з фондом «Хелп-Юкрейн» щодо надання гуманітарної та благодійної допомоги учасникам антитерористичної операції. І наша перша робота полягає в доукомплектуванні 10 машин швидкої допомоги, які міська влада передасть у зону АТО», – пояснив він.

За словами Михайло Радуцького, планується, що автомобілі будуть укомплектовані дефібриляторами, апаратами штучної вентиляції легень, іммобілізаційними комплектами (пневматичні шини та корсети), пульсоксиметрами, електрокардіографами та іншим медичним обладнанням.

«Орієнтовна сума, необхідна для доукомплектування «швидких», – близько 3 млн грн. Тому київська влада звертається до всіх небайдужих киян, підприємців, великого бізнесу долучитися до збору коштів і допомогти бійцям, які захищають нашу Вітчизну», – закликав він.

Волонтерська організація «Міжнародний благодійний фонд «Хелп-Юкрейн» займається організацією та контролем із надання благодійної та гуманітарної допомоги учасникам АТО і мирним жителям, які мешкають на території проведення операції.

Усі небайдужі кияни й підприємства можуть долучитися до збору коштів, звернувшись до волонтерської організації за тел.: +380502351710, +380631005398, +380509491170. Усю необхідну інформацію щодо використання коштів і надання благодійної допомоги можна знайти на сайті «Хелп-Юкрейн».


Адреса цієї сторінки: http://kievcity.gov.ua/news/16475.html
При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.