Головна  →  Анонси  →  24 травня 2018
24 травня 201811:00

Віталій Кличко 24 травня візьме участь у відкритті містечка «Фестиваль чемпіонів» на Хрещатику та дасть старт Чемпіонату рівних

У четвер, 24 травня, мер столиці Віталій Кличко візьме участь у відкритті містечка «Фестиваль чемпіонів», яке розташоване на Хрещатику. Об 11:00 розпочнеться церемонія винесення Кубків Ліги Чемпіонів УЄФА.

Місяць тому ці трофеї урочисто зустрічали в Києві. Потім кубки вирушили у тур Україною. Трофеї побували в Херсоні, Маріуполі, Дніпрі, Одесі, Харкові та у Львові. У Дніпрі, наприклад, кубки завозили і до госпіталю, де лікуються поранені українські військові. Кияни і гості столиці знову зможуть доторкнутися до легендарних трофеїв та зробити фото на згадку.

А о 12:45 Віталій Кличко та Ія Андрущак дадуть старт Чемпіонату рівних. Цей турнір УЄФА традиційно проводить перед фіналом Ліги Чемпіонів. У ньому беруть участь команди безпритульних. Турнір відбувається у рамках компанії УЄФА «EqualGame». Перед першою грою Віталій Кличко та Ія Андрущак проведуть стартову розпасовку м’яча.

Перейти до спискуВерсiя для друку